Новинка

Прес для бургерів HENDI Smash ідеально формує та потовщує бургери. Виготовлений із міцної нержавіючої сталі 18/8, витримує щоденне використання та відповідає гігієнічним стандартам
- Виготовлено із нержавіючої сталі 18/8.
- Можна мити в посудомийній машині.
- Довжина: 164 мм
- Вага: 0,452 кг
- Висота: 78 мм
- Діаметр: 160 мм
- Довжина ручки: 160 мм
- Товщина сталі: 2 мм
- Ширина: 160 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hendi |
| Вид обладнання | Прес для гамбургерів |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип управління | Механічне |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Матеріал пластини | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 160 мм |
| Висота | 78 мм |
| Вага | 0.45 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | Прес для котлет ручний |
| Стан | Нове |
| Кількість предметів у наборі | 1 |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Да |
| Матеріал ручок | Неіржавка сталь |
| Паковання | Блістер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 400 ₴
- Спосіб упаковки: Блістерна упаковка









Відправка з 17 червня 2026