- Призначений для нарізання ковбасних виробів, сирів, овочів тощо.
- Модель напівавтоматична (з ручною подачею)
- Товщина нарізки 0-12 мм.
- Максимальна ширина нарізки 220 мм.
- Корпус із литого анодованого алюмінію, вкрито емаллю Fiery Red.
- Ніж з нержавіючої сталі, діаметром 300 мм.
- Вбудований механізм для заточування ножів.
- Потужний та тихий двигун.
- Двигун вентильований.
- Потужність 0,15 кВт.
- Напруга 230 В.
- Габаритні розміри: 577х466х430 мм.
- Вага 21 кг.
- Упаковка 615x525x510 мм.
- Вага в упаковці 24 кг.
- Виконання згідно з нормами СЕ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Споживана потужність | 150 Вт |
| Максимальна товщина скибочки | 12 мм |
| Регулятор товщини нарізки | плавний |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Алюміній |
| Номінальна споживана потужність | 150 Вт |
| Заточуючий пристрій | Так |
| Вид обладнання | Напівавтоматичний слайсер |
| Подача продукту | Ручна похила |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини, Харчова промисловість |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал ножів | Нержавіюча сталь |
| Штовхач із захистом від пальців | Так |
| Захист від випадкового включення | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь, Алюміній |
| Колір корпусу | Червоний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 21 кг |
| Габаритные размеры и параметры нарезки | |
| Діаметр ножа | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захист від перегрівання | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 000 ₴
- Спосіб упаковки: Індивідуальна упаковка






